Кількість постраждалих від нічної атаки на Хмельниччині зросла до 21, – Тюрін

Надзвичайні події

Оновлену інформацію про наслідки сьогоднішньої терористичної атаки по Хмельниччині надав перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

За його словами, ворожий ударний дрон влучив в один із об‘єктів критичної інфраструктури, розташований поза межами населених пунктів. Кількість поранених уже перевищила два десятка. Раніше повідомлялось про 11 постраждалих. 

Станом на зараз маємо 21-у постраждалу особу. Двоє з них госпіталізовано, іншим надано медичну допомогу та переведено на амбулаторне лікування”, – сказав посадовець.

Тюрін також повідомив, що в населених пунктах, які розташовані поблизу від епіцентру удару, потужними вибуховими хвилями завдано пошкоджень цивільним об‘єктам: вибиті вікна, двері, пошкоджені дахи. Нагадаємо, раніше про пошкоджено навчальні, медичні та культурні заклади, адміністративні будівлі, промислові об’єкти і житлові будинки інформував мер Хмельницького.

Керівник ОВА додав, що на місці атаки працюють спецслужби, проводиться оцінка нанесених збитків та відбувається попередня підготовка для відновлення пошкодженого майна.

Нагадаємо, за інформацією речника Повітряних Сил ЗСУ Юрія Ігната, чотири дрони, які не вдалося збити ППО, влучили по Хмельниччині. Ліквідація наслідків “прильотів” триває. Визначено місця, де мешканці можуть подати заявки про пошкодження та отримати будматеріали для відновлення.

Також, Укрзалізницею внесено зміни у курсування поїздів по території Хмельницької області, запущено додаткові безкоштовні поїзди-шатли та автобуси для підвозу.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм