Колишня кандидатка у мери Хмельницького отримала орден

Суспільство

Декан факультету початкової освіти та філософії Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, колишня кандидатка на посаду голови Хмельницької міської громади Інна Ящук отримала відзнаку «Гордість  нації».

Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Сьогодні я б хотіла поділитися із вами власною радістю. Надзвичайно приємно, коли отримуєш схвальні відгуки про результати своєї діяльності: це дозволяє розуміти правильність обраного шляху та окриляє досягати нових висот, – зазначила педагогиня. – Тому відзнака «Гордість нації» є для мене надзвичайно важливим показником як науковця та педагога».

Додала, що й надалі докладатиме максимум зусиль до розвитку суспільства, поступу в науці, культури та створення позитивного іміджу рідної України на світовій арені.


Довідково
: Національний проєкт «Гордість нації» відзначає кращих представників усіх галузей життєдіяльності українського народу, їхні здобутки та заслуги. В рамках проєкту лауреатів вшановують орденом «Гордість нації», який вручається разом із Почесною грамотою та книгою пошани «Гордість нації». Видання висвітлює успіхи, досягнення, життєві шляхи та нові імена співвітчизників.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм