Комунальні підприємства Хмельниччини отримають майже 72 млн грн різниці в тарифах

Інфраструктура

Сьогодні, 24 листопада, під керівництвом заступника голови ОДА Сергія Ткачука відбулось друге засідання Територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах при ОДА.

Цього разу на засідання були запрошені представники підприємств, які подали заяви на узгодження заборгованості з різниці в тарифах на послуги тепло-, водопостачання та водовідведення.

«Комісія розглянула подані розрахунки обсягу заборгованості з різниці в тарифах, утвореної після 1 червня 2021 р. станом на 1 липня 2022 р., від п’яти підприємств. В ході роботи учасники комісії заслухали керівників підприємств, розглянули подані ними заяви, розрахунки обсягу заборгованості та підтвердні документи», – розповіли про засідання в облдержадміністрації.

За результатами обговорення комісія узгодила подані обсяги по всіх 5 підприємствах на загальну суму 71 990 000 гривень. На основі суми, визначеної Територіальною комісією, Мінрегіон розглядатиме питання про надання відповідної субвенції.

(Фото Хмельницької ОДА)

Нагадаємо, на попередньому засіданні комісія узгодила подані обсяги по 9 підприємствах теплопостачання області на загальну суму 353 600 000 гривень.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм