Комунальники з Шепетівщини завдали понад 600 тис грн шкоди незаконною санітарною рубкою, – ДЕІ

Екологія

За позовом Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області господарський суд відкрив провадження про стягнення шкоди за незаконну рубку дерев на території Шепетівського району.

Як повідомили в Держекоінспекції, ще в лютому 2020 року екологи разом із Шепетівським співробітниками УСБУ та представниками КП «Плужне», під час обстеження встановили факт незаконної рубки зелених насаджень за межами населеного пункту села Плужне.

«157 дерев різних порід було незаконно зрізано під час проведення санітарно-вибіркових рубок в лісовому масиві комунального підприємства. Його працівники проводили рубки без спеціального дозволу – лісорубного квитка», – зауважили в ДЕІ.

В інспекції підрахували, що шкода, заподіяна навколишньому середовищу внаслідок незаконного вирубування дерев, становить понад 613 тисяч гривень.

«Направлену до КП «Плужне» претензію про добровільне відшкодування шкоди підприємство проігнорувало. Тому Держекоінспекція звернулась з позовом до господарського суду Хмельницької області стосовно стягнення нанесених збитків», – наголосили в ДЕІ.

Додали, що про результати розгляду справи поінформують додатково.

Нагадаємо, на Хмельниччині судитимуть «чорних» лісорубів: збитки перевищують 4 мільйони гривень. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм