Коні на газоні: в Нетішині оштрафували порушників правил благоустрою

Інфраструктура

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Нетішинської міської ради наприкінці минулого тижня розглянула адміністративні справи стосовно 6-ти осіб із накладенням на них грошового стягнення. Серед правопорушників – містяни, на яких поскаржилися через тварин.

Зокрема, як повідомляють в міськраді, 1 060 гривень штрафу доведеться сплатити мешканцю садибної забудови міста. Він випасав коней на зелених газонах. Цим самим порушив правила благоустрою на території Нетішина. Тож його притягнуто до адмінвідповідальності за  ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів».

Ще на одну прихильницю тварин на підставі рішення адмінкомісії накладено 170 штрафу (ч.1 ст. 154 КУпАП «Порушення правил тримання котів і собак»). Нетішинка, як з’ясувалось, на своєму подвір’ї в Ганнополі щовихідних годує собак, порушуючи правила благоустрою сільської ради.

«Зі скаргами на неї до поліції звернулись сусіди, адже собаки у будні дні «господарюють» на інших подвір’ях, викрадаючи домашню птицю», – йдеться в повідомленні Нетішинської міськради.

Окрім цим порушників, оштрафовано на 6 800 гривень – продавчиню магазину на одній із АЗС міста за реалізацію алкогольних напоїв після 23 години, на 136 гривень – 19-річну нетішинку за розпиття в парку культури та відпочинку пива разом із дівчатами-підлітками, а також на 340 гривень – місцевого жителя за спалювання речей на перехресті проспекту Незалежності та вулиць Шевченка і Набережна.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм