Контроль за перевезенням вантажів і пасажирів на Хмельниччині посилять

Інфраструктура

Питання посилення взаємодії і контролю під час перевезення пасажирів та вантажів обговорили сьогодні, 18 квітня, керівництво ГУ Нацполіції в Хмельницькій області та представники філії “Відомча воєнізована охорона” Укрзалізниці.

Йшлося про ефективне та своєчасне реагування на правопорушення, які можуть виникнути на залізничному транспорті та станціях Хмельницької області. Особливо — в період дії правового режиму воєнного стану.

За словами начальника теруправління філії “Відомча воєнізована охорона” Василя Левицького, Хмельниччина з моменту повномасштабного вторгнення російських окупантів стала своєрідним хабом, куди стікаються гуманітарні та продовольчі вантажі, в тому числі — з-за кордону.

У зв’язку із цим ми би хотіли посилити співпрацю саме в напрямку протидії розкраданням вантажів під час перевезення залізницею та розвантажування на станціях. Також ключову роль для нас відіграє безпека пасажирів та їхнього майна”, — зазначив Левицький.

Начальник поліції Хмельниччини Руслан Герасимчук запевнив, що посилена увага правоохоронців буде спрямована на безпеку на залізничних об’єктах інфраструктури, оскільки вони, як зауважив головний поліцейський області, є стратегічно важливими для країни.

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook