«Кожен наш боєць захищатиме Україну до перемоги!», — командир спецроти поліції Хмельниччини

Суспільство

Сергій Попелюшко прийшов у спецроту «Богдан» у 2015-му році рядовим бійцем. А очолив підрозділ у березні 2022-го, через тиждень після повномасштабного вторгнення агресора. Командир, як і кожен його боєць, вірить у перемогу і докладає для її наближення максимум зусиль. Про відважного колегу розповіли в поліції Хмельницької області.

На початку війни, у 2014-му, Сергій проходив строкову службу в Збройних Силах України. Тоді ж і була створена добровольча рота патрульної служби поліції особливого призначення «Богдан». Згодом чоловік вирішив пов’язати своє майбутнє із захистом України і вступив до роти рядовим бійцем.

За період служби у спецроті пройшов чимало ротацій в зоні ООС, де разом з побратимами допомагали колегам із поліції Донеччини: виявляли диверсантів, несли службу на блокпостах тощо. З початком повномасштабного вторгнення у складі зведених загонів Нацполіції брали участь у звільненні Харківщини, у бойових діях на Донеччині. Сергій очолив спецпідрозділ у березні 2022-го.

«Коли ти там, у зоні активних бойових дій, ти ніби «вбуваєшся». На адреналіні приймаєш чіткі і оптимальні рішення. Тривожність охоплює перед відрядженням, по дорозі в «гарячі точки». Адже розумієш, що відповідаєш за кожного бійця перед їхніми рідними та близькими. Тому щоразу намагаюсь хлопців мотивувати і підтримати», — каже командир спецроти.

У складі «Богдану», за словами Сергія Попелюшка, чимало досвідчених воїнів, які пройшли більше десятка ротацій. Тому на них можна покластись.

«Пишаюсь людьми, з якими служу. Це люди слова, люди діла, які якісно виконують поставлені завдання. Ви б бачили, як наші хлопці вгризаються за кожен клаптик землі. Ми не маємо права відступати. Переконаний, найближчим часом звільнимо окуповані території. Все буде Україна!», – наголошує командир.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм