Легковик збив велосипедистку на Шепетівщині
Водій наїхав на жінку, яка прямувала велосипедом у попутному напрямку. 51-річна велосипедистка отримала травми. Тепер справою займаються слідчі.
У поліції Хмельниччини повідомили, що дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 7 грудня, близько 7:30 поблизу села Улашанівка, що на Славутчині.
55-річний місцевий житель, керуючи автомобілем «Ауді А4», здійснив наїзд на 51-річну велосипедистку, яка рухалась у попутному напрямку.
Внаслідок ДТП вона отримала тілесні ушкодження.
“Працівники поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України і наразі встановлюють усі обставини події”, – додали правоохоронці.
ТЕМИ: ДТП
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]