Летальна аварія на Хмельниччині: загинув 15-річний мотоцикліст, є четверо травмованих

ДТП

Неповнолітній мотоцикліст загинув та ще двоє дорослих і двоє маленьких дітей травмувались внаслідок аварії у Хмельницькому районі. Розпочато розслідування.

Дорожньо-транспортна пригода, за інформацією поліції, сталася вчора, 22 травня, близько девʼятої вечора в селі Гвардійське.

Зіткнулися мотоцикл «Honda», за кермом якого перебував 15-річний хлопець зі села Райківці, та автомобіль «Daewoo Sens» під керуванням 23-річної жительки села Нафтулівка.

«Внаслідок ДТП неповнолітній водій мотоцикла від отриманих травм загинув на місці події. Водійка автомобіля та троє її пасажирів — 40-річна жінка та двоє малолітніх дітей 4-х і 5-ти років — травмувалися», – йдеться в інформації.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 КК України і наразі встановлюють усі обставини події.

Як повідомили у Гвардійському ліцеї, трагічно  обірвалося юне життя учня 9-А класу Павлика Тимофія.

«Тимофій був світлою, доброю, щирою дитиною.Але доля відміряла дуже мало часу для життя.Він назавжди залишиться у пам’яті однокласників, учителів і всіх, хто його знав», – написали на сторінці ліцею.

В навчальному закладі висловили  співчуття батькам, рідним і близьким.

ТЕМИ: ДТП

 

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook