Лікарні Хмельниччини отримають гумдопомогу зі США

Здоров‘я

Медичні заклади Хмельниччини невдовзі отримають гуманітарну допомогу зі Сполучених Штатів Америки. Це стало можливим завдяки домовленостям із потужною благодійною організацією “Globus Relief”, яка спеціалізується в наданні підтримки у сфері охорони здоров’я по всьому світу.

Про налагодження співпраці з американськими благодійниками повідомила голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк за результатами її тижневого візиту до штату Юта.

Зазначається, що партію гуманітарного вантажу вже сформовано для потреб лікарень області. І він чекає на відправку до України. Це надзвичайно важливо, адже Хмельниччина продовжує приймати переселенців, навантаження на медичні заклади постійно збільшується.

Я доручила нашим медикам сформувати перелік необхідних потреб для надання якісної медичної допомоги, який буде передано нашим американським партнерам з Globus Relief”, – зазначила Віолета Лабазюк.

Вона додала, що сподівається на подальшу довгострокову співпрацю і завдячує за таку чудову можливість  почесному консулу України в Солт-Лейк-Сіті Джонатану Фрідману.

Нагадаємо, голова Хмельницької облради в США передала прапор українських спецпризначенців і домовилась про допомогу Хмельниччині.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм