Майно Хмельницької «Фармації» передадуть комунальному підприємству задля порятунку (ФОТО)

Інфраструктура

Майже 4 тисячі квадратних метрів нерухомого майна Хмельницької обласної фірми «Фармація», розташованого на вулиці Львівське шосе, 12, в місті Хмельницький, передадуть на баланс комунального підприємства «Комунальники».

Відповідне рішення про перезакріплення майна прийнято з метою збереження його для громади Хмельницької області.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив перший заступник голови облради Володимир Гончарук, який очолив комісію з інвентаризації та передачі майна з балансу ХОФ «Фармація» на баланс КП «Комунальники».

Він наголосив, що підприємство планомірно доводилось до банкрутства, почалися судові позови “афільованих фірм” про стягнення майна.

«Ситуація складна. Підприємство протягом попередніх кількох років зазнало рейдерського захоплення зі сторони ряду «афільованих фірм», що використовували майно і мережу збуту «Фармації», через директора, у власних цілях», – написав посадовець.

Зауважив, що майно підприємства наразі в жахливому стані. Збитки перед постачальниками та бюджетом складають майже 3 мільйона гривень, заборгованість із заробітної плати перевищує 1,3 мільйона, а всі лікарські засоби не є власністю ХОФ «Фармації».

Також Володимир Гончарук запевнив, що будуть звернення з цього приводу до правоохоронних органів. Фото окремого майна обласної фірми він оприлюднив у соцмережах.


Дізнавайтеся новини першими на Телеграм