Мер Кам’янця-Подільського відреагував на розклеєні проти нього білборди (ФОТО)

Суспільство

Напередодні, 16 липня, у соцмережах опублікували світлини білбордів, які з’явилися на деяких вулицях Кам’янця-Подільського, з критичним змістом щодо міського голови Михайла Посітка. А сьогодні посадовець відреагував на це дописом на своїй сторінці у Фейсбуці.

На розклеєних білбордах напис: «Михайло Посітко БУВ мером надії, а СТАВ помилкою кам’янчан!» за підписом Сергія Танаскова, співголови міського антикризового штабу, голови депутатської групи «Поділля» Кам’янець-Подільської районної ради (представник ПП «Радикальна Партія Олега Ляшка»).

Згодом частину тексту на розклеєних білбордах почали зафарбовувати.

Сергій Танасков наразі цю подію не коментує. Натомість Михайло Посітко прокоментував її на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Зараз ви спостерігаєте новий спалах протистояння колишніх чиновників, депутатів, які  безперешкодно «висмоктували» кров з міста, сіл. Це протистояння фінансується тим, хто програв вибори і кого вже забули», – написав міський голова.

За його словами, це протистояння відбувається з ряду причин.

«Ось лише кілька причин:
– Земля. Ми перекрили схему хабарів за земельні рішення. А для них це був стабільний дохід.
– Я відсторонив головного архітектора міста від виконання обов’язків через численні порушення.
– Відбувається низка службових розслідувань по топ-керівниках колишньої влади, які продовжують саботувати роботу. Даємо догани. Звільняємо.
– Перевіряємо комунальні підприємства. Виявляємо і ліквідуємо «схеми», – написав Михайло Посітко.

Він вважає, що колишні чиновники «витрачають шалені кошти на «жовту»  пресу, ботів, газети-намети, які обливають брудом,  розповсюджують плітки, «влазять» в особисте зі своїми наклепами».


Нагадаємо, згідно з результатами другу туру виборів міського голови Кам’янця-Подільського у листопаді 2020 року, за представника «Свободи» Михайла Посітка свої голоси віддали  58,33% виборців, за його опонента Володимира Мельниченка – 41,67%.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм