Мер Славути просить скасувати карантин вихідного дня

Суспільство

Славутський міський голова Василь Сидор звернувся до народного депутата Олексія Жмеренецького та голови Хмельницькоі ОДА Дмитра Габінета з проханням скасувати карантин вихідного дня та відтермінувати введення реєстру розрахункових операцій для підприємців.

Відповідні відкриті листи він підписав учора, 16 листопада.

«Запровадження карантину вихідного дня зводить нанівець існування малого та середнього бізнесу, адже чимала кількість підприємців отримують основну частину доходу саме на вихідні», – написав мер Славути.


На його думку, такі заходи не є дієвим механізмом вирішення ситуаціі зі зниженням захворюваності на COVID-19, а лише спричинить загострення соціальноі напруги та погіршення криміногенної обстановки.

Нагадаємо, через запровадження карантину вихідного дня у Шепетівці, Нетішині та Хмельницькому змінили режим роботи ринків.

Наразі відомо, що сьогодні, 17 листопада, у Верховній Раді планують розглянути проєкт постанови про скасування карантину вихідного дня, а також законопроект про відміну введення реєстраторів розрахункових операцій до ФОПів.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм