Мертвих мишей та махінації з пенсіями виявили депутати Хмельниччини в інтернатних закладах

Суспільство

Балансова комісія Хмельницької обласної ради з роботи закладів соціального захисту продовжує проводити раптове інспектування геріатричних закладів.

Про це у Фейсбуці повідомив перший заступник голови облради Володимир Гончарук.

«Все ж таки у виїздах без попередження є своя «романтика», – написав посадовець.

Зокрема, перевірено Новокостянтинівський будинок інтернат для осіб похилого віку, що на Летичівщині.

За словами Володимира Гончарука, в інтернаті перебуває 34 особи похилого віку.  Причиною виізду він назвав виявлені департаментом соцзахисту ОДА порушення правил складського обліку, надання соціальної послуги та відсутність окремих працівників на робочих місцях.


«Заклад усунув значну частину виявлених недоліків, проте комісією були зафіксовані значні порушення у поводженні з пенсійними коштами підопічних. Готуємо висновки та рекомендації. Є куди зростати», – зазначив представник облради.

Далі опублікував фотодокази результатів перевірки в Солобковецькому будинку-інтернаті для осіб похилого віку (Ярмолинеччина), де мешкає близько 40 підопічних.


«Перелік зафіксованих порушень вражає як для закладу обласної ради: порушення санітарних норм (таргани в холодильнику, мертві миші в харчоблоці, отрута для тарганів в місці видачі іжі підопічним); допуск до роботи працівника харчоблоку без медичної книжки;  розміщення фарб, рочинників, машинного масла у харчоблоці; порушення карантинних норм (вимірювання температури, наявність антисептиків)»,поділився враженнями Володимир Гончарук.


І додав, що ставитиме питання про відсторонення керівника. Бо впевнений, що «підопічні закладу заслуговують на кращу соціальну послугу».

(Фото зі сторінки у Фейсбуці Володимира Гончарука). 

 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм