Мешканці ще одного села Хмельницького району підтримали перехід до ПЦУ
У Хмельницькій області релігійні громади активно підтримують вихід із підпорядкування московського патріархату. Такі рішення ухвалили вже понад пів сотні громад з початку широкомасштабного вторгнення РФ в Україну.
Так, учора, 12 травня, відбулися збори релігійної організації Свято-Покровського храму села Бахматівці Хмельницької ТГ. Присутні одностайно проголосували за перехід релігійної організації з УПЦ у помісну Православну Церкву України. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив голова Хмельницької районної ради Олександр Чорнієвич.
Загалом, за даними видання “Релігійно-інформаційна служби України”, наша область серед лідерів за кількістю переходів до ПЦУ. Із 24 лютого 2022 року ряди МП залишило 55 громад Хмельниччини.
Згідно з інформацією сайту обласної військової адміністрації, за два місяці зареєстровано 26 статутів релігійних організацій у нових редакціях, пов’язаних зі зміною патріархального підпорядкування.
Нагадаємо, релігійні громади на Хмельниччині продовжують покидати московський патріархат.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]