Мешканцям Хмельниччини надсилатимуть тестові сповіщення про надзвичайні ситуації

Надзвичайні події

Із 7 вересня у 17-ти областях та столиці України розпочнеться тестування нової системи оперативного інформування населення про надзвичайні ситуації за допомогою операторів мобільного зв’язку Київстар, Vodafone та lifecell. Такі повідомлення надходитимуть і мешканцям Хмельниччини.

В ГУ ДСНС у Хмельницькій області закликають громадян зберігати спокій у разі отримання SMS-інформування.

Тестування не потребує дій з вашої сторони. Не рекомендуєм відключати отримання сповіщень про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації,  про повітряну тривогу, адже від своєчасного отримання цієї інформації може залежати життя людей”, – йдеться і повідомленні ДСНС.

Зазначається, що нова система оперативного інформування працюватиме завдяки технології Cell Broadcast, яка має значні переваги над SMS-інформуванням: швидше отримання сповіщень, гнучкість у виборі локацій для інформування, наявність звукового сигналу навіть якщо звук на смартфоні абонента вимкнено.

Наразі ДСНС надсилатиме лише тестові інформаційні повідомлення на мобільні телефони такого змісту: “ДСНС України. Тестування системи інформування населення. Докладніше: https://dsns.gov.ua/test“.

Гучний сигнал разом із вібрацією буде тривати 15-20 секунд або до моменту вимкнення сповіщення людиною.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм