Мешканець Красилова поскаржився на шкідливе підприємство

Екологія

Мешканець міста Красилів зателефонував на «гарячу» лінію Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області ще наприкінці жовтня. Він скаржився, що Красилівський елеватор «АІК» вже кілька днів поспіль викидає в атмосферне повітря забруднюючі речовини, які утворюються при роботі зерносушарки.


Аби перевірити вказані у зверненні факти, екологи з 4 по 17 листопада провели позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства цим підприємством.

«Встановлено, що Красилівський елеватор «АІК» здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від зерносушарки. А передбаченого законодавством дозволу на це не має», – зазначили в ДЕІ.

Крім того, підприємство не надало документи про взяття на державний облік об’єкта, який справляє або може справити шкідливий вплив на здоров’я людей і стан атмосферного повітря.

blank

Тож з метою усунення виявлених порушень вимог природоохоронного законодавства, Інспекцією  винесено припис суб’єкту господарювання та вживаються заходи щодо притягнення посадових осіб підприємства до адміністративної відповідальності.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм