Місія — рятувати: лікарка з Хмельниччини пов’язала свою долю зі ЗСУ

Суспільство

Героїчні люди часто вирізняються простотою, невибагливістю і навіть сором’язливістю. Утім, в роботі виявляють сталеву волю, рішучість і чималий організаційний талант. Так про військову лікарку Тетяну Гайдамашко розповідаються в її тепер уже рідній 3-ій окремій танковій бригаді.

Тетяна Гайдамашко (фото зі сторінки у Facebook 3-ї ОТБ)

Після закінчення інтернатури з акушерства й гінекології Тетяна Гайдамашко на початку 2020 року підписала контракт зі Збройними Силами України.

Я не могла відмовити місцевому військкомату, який саме підшуковував відповідні кадри. Так і пов’язала свою долю з армією. Це був цілком свідомий вибір. Пішла служити до 3-ї танкової… Звісно, життя круто змінилося лише після 24 лютого 2022 року. Сім’я була в шоці, зрозумівши, що я буду на фронті. Рідні переживають, чекають мене… Вдома залишилася моя кохана 6-річна донечка”, – зізнається жінка.

Каже, найважчим є те, що лікар, напевно, ніколи не звикне до людських страждань. А війна – це і поранені, і загиблі. Для неї психологічно важливо, що все це витримала і витримує. А також жінка пишається своїм професійно злагодженим колективом, вдячна товаришам-побратимам.

Це – надійні люди. Наша місія – рятувати, допомагати. Як на кого, а на мене, стрижневі риси військового медика – це добродушність, вміння співчувати, фаховість і, зрештою, любов – до людей, до своєї справи”, – наголошує подолянка. 

Нещодавно Президент Володимир Зеленський відзначив лейтенанта медичної служби Тетяну Гайдамашко медаллю “За врятоване життя”. Із нинішнім святом медпрацівника її та бойових “гіпократів” вітає й 3-тя окрема танкова бригада.

У них свій специфічний фронт, якого ми (а надто наші цивільні друзі) часто не можемо бачити”, – йдеться на сторінці бригади у Facebook.

Нагадаємо, указом Президента України нагороджено орденом лікаря з Хмельниччини.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм