Мисливцю із Полонщини, який підстрелив хлопця, залишили суворе покарання

Кримінал

Житель Полонського району, який на полюванні мало не вбив юнака, відбуватиме покарання у виді обмеження волі.

Як повідомили в Хмельницькій обласній прокуратурі, за результатами розгляду апеляційної скарги обвинуваченого, Хмельницьким апеляційним судом залишено без змін вирок Полонського районного суду, яким йому призначено покарання у виді 1 року обмеження волі.

Трагічна подія сталася у серпні 2019 року. Тоді компанія мисливців відправилась до водойми поблизу селища Понінка полювати на пернату дичину. А саме полювання розпочалось уже після вживання алкогольних напоїв.

«Очікуючи на здобич, чоловіки перебували неподалік один від одного в очереті, а коли побачили дику качку – вирішити цілити. Тоді 45-річний стрілець через необачність замість дичини влучив у 17-річного юнака, який полював разом зі своїм батьком. Потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження, внаслідок яких є ризик назавжди втратити здатність бачити одним оком», – йдеться у повідомленні відомства.

Стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість мисливця у вчиненні кримінального правопорушення за ст.128 КК України (необережне тяжке тілесне ушкодження).

З призначеним покаранням засуджений не погодився та, оскаржуючи вирок в апеляційному порядку, просив передати його на поруки трудового колективу.

«Завдяки принциповій позиції прокуратури його доводи відхилено, вирок місцевого суду набрав законної сили та винуватець трагедії відбуватиме призначене покарання реально», – зазнчив начальник відділу обласної прокуратури Олексій Луговий.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм