На 19-й день війни Хмельниччина залишається гуманітарним хабом, – Гамалій

Суспільство

Начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій під час вечірнього брифінгу повідомив про безпекову ситуацію на 19-й день війни.

За його словами, наш регіон наразі залишається великим гуманітарним хабом, акумулюючи величезну допомогу для регіонів, де ведуться запеклі бої.

«На Хмельниччину продовжує надходити гуманітарна допомога з-за кордону. Лише за останніх два дні близько 60 тонн гуманітарного вантажу доставлено з Німеччини та Польщі. На складах його сортують та формують відповідно до запитів. Далі допомога буде направлена у ті місця, які найбільше її потребують», – сказав Сергій Гамалій.

Також він зазначив, що в перший день відновлення навчання на Хмельниччині до школи записалися 1310 дітей-переселенців.

«Ми розуміємо, що ця цифра буде змінюватись. Адже інші діти, які переїжджають, також долучатимуться. Весь освітній процес ми систематизуємо», – наголосив посадовець.

Крім того він нагадав про дотримання світлового режиму під час комендантської години: зовнішнє освітлення працює, але в домівках попросив світло відключати. І вкотре попередив про сувору заборону продажу алкоголю: дозволено лише слабоалкогольні напої, пиво.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм