На дистанційне навчання перейшли у Волочиській громаді

Освіта

Відсьогодні, 25 січня, і впродовж двох тижнів для учнів 1-11 класів шкіл та позашкільних закладів освіти Волочиської тергромади запроваджено дистанційне навчання. Відповідне рішення посилити карантинні обмеження місцевою комісією з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалено напередодні.

Як зазначено у протоколі комісії з ТЕБ і НС Волочиської міської ради, діятиме дистанційне навчання з 25 січня до 7 лютого. Стільки ж воно триватиме і для вихованців Волочиської дитячої школи мистецтв. Також до 7 лютого відтерміновано проходження обов’язкового медичного огляду вихователів, викладачів, студентів, працівників закладів масового харчування.

Крім того, з 25 по 31 січня у Центрі надання адміністративних послуг буде зупинення прийняття документів для реєстрації права власності на нерухоме майно та реєстрації юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців.

«Головному лікареві Волочиської багатопрофільної лікарні за необхідності бути готовим збільшити ліжковий «ковідний» фонд до 80 ліжкомісць, а начальнику місцевого відділу поліції рекомендовано посилити контроль за дотриманням населенням карантинних норм, особливо у місцях масового скупчення людей, громадському транспорті та ринках», – йдеться в протоколі.

За оперативними даними, станом на день засідання комісії у Волочиській тергромаді зафіксовано за добу 85 нових випадків інфікування коронавірусом, на стаціонарному лікуванні перебувало 25 осіб.

Нагадаємо, на дистанційне навчання перейшли освітні заклади Славутської та Нетішинської громад.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм