На греблі гідроспоруди Меджибізької громади незаконно встановлюють МАФ

Екологія


На межі населених пунктів Меджибіж та Требухівці (Меджибізька громада Хмельницького району), в межах земляного полотна на 28 кілометрі автодороги Т-23-19 на греблі гідроспоруди виявлено факт проведення будівельних робіт з облаштування МАФу.

Про це з відповідним зверненням до Держекоінспекції у Хмельницькій області звернулась Служба автомобільних доріг Хмельницької області.

«Екологи під час перевірки цього факту встановили, що виконавчий комітет Меджибізької селищної ради у 2018 році своїм рішенням визначив можливим встановлення тимчасової споруди на землях водного фонду, тим самим порушуючи вимоги чинного законодавства України», – повідомив Головний держінспектор з охорони довкілля Хмельниччини Андрій Мартинов.

Зауважив, що стаття 61 Земельного кодексу та стаття 89 Водного кодексу України передбачають відповідні обмеження у використанні земельних ділянок прибережних захисних смуг річок щодо будівництва будь-яких споруд (крім гідротехнічних, навігаційного призначення, гідрометричних та лінійних, а також інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, огорож, прикордонних знаків, прикордонних просік, комунікацій).

Тож Держекоінспекція звернулась із вимогою до Меджибізької селищної ради про приведення у відповідність із законодавством прийнятого ними рішення. Про виконання цих вимог, а також про усунення правопорушення, в ДЕІ обіцяють повідомити додатково.

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook