На Хмельниччині арештовано корпоративні права громадянина РФ на 96 млн грн

Економіка

За клопотанням прокурора Хмельницької окружної прокуратури суд наклав арешт на частку громадянина РФ у статутному капіталі підприємства розміром понад 96 000 000 гривень.

Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.

Згідно з даними слідства, посадовці підприємства, серед власників якого є громадянин країни-агресора, шахрайським шляхом заволоділи майном сільськогосподарського виробничого кооперативу. 

Підприємство безпідставно ухилилось від виконання своїх зобов’язань перед кооперативом, спотворюючи реальні економічні показники та прикриваючись штучною кризою у роботі”, – йдеться в повідомленні.

В прокуратурі додають, що наразі триває процес передачі арештованих корпоративних прав до АРМА. Факт шахрайства (ч.3 ст. 190 КК України) розслідують слідчі Хмельницького райуправління поліції.  

Нагадаємо, на Хмельниччині арештовано 13 машин на понад 3 000 000 гривень, які належать росіянам.

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook