На Хмельниччині експосадовця КЕВ підозрюють у бездіяльності військової влади зі збитками державі на понад 2 млн грн

Кримінал

Учора, 28 вересня, за процесуального керівництва Хмельницької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону повідомлено про підозру колишньому посадовцю одного з Квартирно-експлуатаційних відділів Міністерства оборони України в бездіяльності військової влади, яка спричинила тяжкі наслідки в умовах особливого періоду (ч. 3 ст. 426 КК України). Про це інформували у спецпрокуратурі.

За даними слідства, експосадовець з вересня 2016 року по січень 2017 року умисно не виконував покладені на нього обов’язки: не організував своєчасне проведення відкритих торгів із закупівлі природнього газу для потреб військових частин та допустив самовільний забір КЕВ природнього газу без договірних зобов’язань.

«Як наслідок, державі завдано понад 2 мільйона гривень збитків», – зазначили у відомстві.

Додали, що досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Територіального управління ДБР, розташованого у Хмельницькому.

Зауважимо, що згідно з даними єдиного реєстру судових рішень, ДБР розслідує також кримінальне провадження за ч. 3 ст. 425 КК України щодо недбалого ставлення до військової служби посадових осіб КЕВ м. Хмельницький та Подільського управління капітального будівництва Міноборони в умовах особливого періоду, що призвело до захоплення земель оборони військового містечка.

Раніше ексдиректору Квартирно-експлуатаційного відділу Хмельницького інкримінувалось вимагання коштів у директора ТОВ «Газпромпостач» за нестворення штучних перешкод при укладенні договорів постачання природного газу, а також перемозі цього ТОВ під час проведення тендеру на постачання газу для КЕВ. Йшлося про отримання хабара на суму 80 тисяч гривень.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм