На Хмельниччині мають намір ліквідувати “Облпаливо”

Економіка

Обласна рада має намір припинити шляхом ліквідації Хмельницьке обласне підприємство по заготівлях і постачанню палива населенню, комунально-побутовим підприємствам і установам “Облпаливо”.

Про це йдеться у проєкті рішення сесії Хмельницької обласної ради, запланованої на наступний тиждень.

В проєкті документу зазначається, що рішення про ліквідацію “Облпалива” зумовлене висновком постійної комісії обласної ради з питань управління комунальною власністю та приватизації від 13 вересня 2022 року, а також з урахуванням показників фінансово–господарської діяльності підприємства, невідповідності дохідної частини витратній частині.

Для припинення підприємства планується створення ліквідаційної комісії, яка працюватиме за місцем знаходження юрособи “Облпалива” — вулиця Г. Сковороди, 10/2 в Хмельницькому.

Ліквідаційна комісія повинна буде повідомити працівників підприємства про припинення його як юридичної особи та вирішити питання їх звільнення згідно із чинним законодавством України, а також вжити всіх необхідних заходів щодо виявлення кредиторів. Для заявлення кредиторам своїх вимог до підприємства встановлять 2-місячний строк з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм