На Хмельниччині можливе масове відключення світла, – Гамалій

Інфраструктура

Обленерго повідомило, що згідно розпорядження НЕК «Укренерго» в Хмельницькій області одночасно введено графік аварійних відключень, графік погодинних відключень та спеціальний графік відключень.

Графіки поширюються на всі типи споживачів, включно і на промисловість.

«Це означає, що спрогнозувати і дати чітку інформацію споживачам: коли, кого буде відключено, коли буде знову заживлено – НЕ МОЖЛИВО. Ситуація в об’єднаній енергосистемі дійсно складна! І наразі важливо стабілізувати систему, не допустити хаотичних технологічних порушень. Енергетики знають, що саме потрібно робити та як. Їм просто потрібно дати час», – зазначили в АТ «Хмельницькобленерго».

Начальник Хмельникої ОВА Сергій Гамалій додав, що за інформацією “Укренерго”, орієнтовно з 10.00 відбудеться введення усіх графіків відключень. Тобто можливе масове відключення електроенергії.

«За можливості, зарядіть свої гаджети! Використовуйте електроенергію економно! Ми усі робимо максимум, щоб відновити електрозабезпечення!», – наголосив очільник області.

Про проблеми із енергопостачанням повідомили і міста у Шепетівському районі.

Так, у Славуті через природні явища сталася аварія на лінії електропередач. Наразі все місто, у тому числі і об’єкти критичної інфраструктури без світла.

Міський голова Шепетівки Віталій Бузиль повідомив, що ситуація у місті залишається напруженою.

У Нетішині запрацювали точки роздачі питної води та будуть розпалені мангали для приготування їжі.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм