На Хмельниччині офіційно ввели в обіг поштову марку “Українська Мрія”

Суспільство

Спецпогашення та введення в обіг марки із зображенням найбільшого у світі літака Ан-225 “Мрія”, яка отримала назву “Українська Мрія”, відбулося в День Конституції біля центрального офісу “Укрпошти” в місті Хмельницький. У процедурі взяли участь начальник ОВА Сергій Гамалій, голова обласної ради Віолета Лабазюк, керівник Хмельницької дирекції АТ “Укрпошти” Микола Громов та заступник Хмельницького міського голови Василь Новачок.

За словами Миколи Громова, тираж марки становить 3 000 000 примірників. Один клієнт може отримати за одне замовлення 2 маркові аркуші, 5 конвертів, 5 листівок. Тому, запевнив, усі охочі отримати нову марку зможуть придбати її як у відділеннях “Укрпошти”, так і на онлайн-майданчиках.

Символічно, що процедура спецпогашення відбувається саме у День Конституції України, що в свою чергу демонструє незламність українського духу. Адже жодні перепони не завадять нашому народові стверджувати, що наша держава сильна, незалежна та правова. Потвори з росії можуть знищити нашу гордість – літак Ан-225 “Мрія”, однак їм ніколи не вдасться знищити українську мрію – ту, яка живе в кожному з нас”, – цитує Сергія Гамалія пресслужба ОВА.

Після спецпогашення відбулась тематична акція: діти написали на синьо-жовтих повітряних кульках свої мрії і випустили їх у небо.

Нова марка також поповнила колекцію української воєнної філателії Державного історико-культурного заповідника “Межибіж”.

Зазначимо, що основою ескізів поштової марки “Українська Мрія”, конвертів, карток і штемпелів став малюнок 11-річної Софії Кравчук із міста Любомль Волинської області. На ньому прикрашена рожевими квітами символічна “мрія” українців летить до зірок.

Нагадаємо, раніше на Хмельниччині відбулося урочисте спецпогашення випущених в умовах воєнного стану поштових марок “Русскій воєнний корабль, іді …!” та Русскій воєнний корабль…ВСЬО!”.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм