На Хмельниччині осіли 34 підприємства з постраждалих від війни регіонів

Економіка

На Хмельниччині триває реалізація програми евакуації виробничих потужностей підприємств на безпечні території. Наразі обласною військовою адміністрацією опрацьовано 260 заявок.

Як повідомляють в Департаменті економічного розвитку ОВА, ведеться постійна комунікація з підприємствами, пропонуються вільні приміщення, надається всебічна допомога з вирішення проблемних питань.

Зараз в обласній базі даних вільних площ, складів, приміщень, законсервованих підприємств, які можуть бути використані під зазначені цілі, зареєстровано понад 435 об’єктів. Вони готові надати свої площі. І цей перелік постійно збільшується”, – зазначили в ОВА.

Станом на сьогодні в область перемістили свої виробничі потужності 34 підприємства. Зокрема, 16 переїхало до Хмельницького, 6 – до Кам’янця-Подільського, 3 – до Шепетівки. Сім із них вже працюють.

Їх спеціалізація різна. Є підприємства швейної промисловості, машинобудування, виробники світлодіодної продукції, електричного устаткування, деталей для автотранспортних засобів, СІП панелей та домокомплектів, гідравлічного обладнання, а також підприємства з продажу та ремонту сільгосптехніки та обладнання, автокранів та спецтехніки й інші”, – інформують в Департаменті.

Та запевняють: усі охочі переїхати та працювати на території нашої області й надалі отримуватимуть всебічну підтримку.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм