На Хмельниччині покарали двох підлітків, які на камеру знущалися над котом

Суспільство

Поліцейські Хмельницького райуправління поліції встановили неповнолітніх осіб, які виклали в соцмережі відео, де вони знущаються над твариною.

Хлопець на відео тягнув за хвоста кота, а бідолаха голосно нявчав. Все це супроводжувалось веселим сміхом за кадром та нецензурними висловлюваннями.

Правоохоронці з’ясували причетних до жорстокого поводження з твариною: ними виявилися 13-річний та 16-річна мешканці одного з сіл Красилівської ОТГ.

«За таке правопорушення передбачене покарання за ст. 89 КУпАП (Жорстоке поводження з тваринами). Але оскільки малолітній кривдник не досягнув віку адміністративної відповідальності, то було складено адміністративний протокол на його матір за ч.1 ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей)», – йдеться в повідомленні райуправління.

Щодо 16-літньої фігурантки, то її притягнуто до відповідальності за ч.1 ст.173 КУпАП (Дрібне хуліганство).

Також із підлітками та батьками провели відповідну профілактичну бесіду щодо недопущення правопорушень в подальшому.

ДОВІДКОВО:

Санкції:  ч.1 ст. 89 КУпАП – штраф від 3400 до 5100 гривень; ч.1 ст. 184 КУпАП – попередження або штраф від 850 до 1700 гривень; ч.1 ст.173 КУпАП – штраф від 51 до 119 гривень, або громадські роботи на строк від 40 до 50 годин, або виправні роботи на строк від 1 до 2 місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм