Сила соцмереж: на притулок для тварин із Хмельниччини зібрано понад 400 тис грн

Суспільство

Організатори притулку для тварин, що поблизу Старокостянтинова на Хмельниччині, сьогодні радіють справжньому диву. За чотири дні притулок отримав на рахунки понад 400 тисяч гривень. І кошти продовжують надходити.

За словами Оксани Кулинич, керівниці громадської організації «Екозахист Старокостянтинів», на базі якої створено притулок, це стало можливим завдяки акції «Рукостикання шести блогерів». Почувши про катастрофічну ситуацію в притулку, блогери інстаграм почали розповсюджувати у соцмережах інформацію і люди підтримали.

«Щодня притулок поповнюють нові тварини – і покинуті, і підкинуті, і старенькі, і новонароджені. Ми не відмовляємо нікому. Маємо вже більше двох сотень собак. А ще допомагаємо притулку для котиків. Виживаємо за рахунок наших постійних друзів, постійних внесків звичайних небайдужих людей. Настав момент, коли хотілося кричати від безвиході. Аж тут підключилися блогери», – ділиться враженнями Оксана.

Притулок розташований у полі поза містом Старокостянтинів. Там немає жодних комунальних благ, залишилися лише порожні передвиборчі обіцянки чиновників і політиків. Тож їжу та воду двічі на день доводиться доставляти власним транспортом. У морозні дні було чи не найважче. Каша швидко замерзала, а сухий корм коштує недешево.

Відтак накопичилося більше 60 тисяч гривень боргів. Тому опікувачі притулку тішаться кожній гривні і кожному кілограму круп. Щиро дякують усім, хто вносить свій вклад у розвиток закладу: грішми, дровами,  будками, теплими речами, приготовленою їжею, пальним. А тепер завдяки тисячам людей з усіх куточків країни, які зібрали чималу суму, вдасться не лише погасити заборгованість, а й деякий час годувати та лікувати «хвостиків», покращити їх побут.

Ще тут вірять, що чотирилапі вихованці обов’язково дочекаються охочих подарувати їм домашній затишок і любов. Адже метою притулку, крім як рятувати тварин з вулиці, є й прилаштування в «добрі руки». Тільки за останній рік роботи закладу 306 собак знайшли свої домівки в Рівному, на Волині, у багатьох містах і селах Хмельниччини.

(Фото зі сторінки у Фейсбук ГО «Екозахист Старокостянтинів»)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм