На Хмельниччині релоковане виробництво створює нові робочі місця

Економіка

Днями на Хмельниччині запрацювало ще одне підприємство, евакуйоване із небезпечних регіонів. У місті Кам`янець-Подільський запустили виробництво з виготовлення вушних бирок для ідентифікації великої рогатої худоби.

Це — підрозділ Державного підприємства “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин”. На урочистостях з цієї нагоди побували директор підприємства Юрій Зоц, начальник управління розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин Хмельницької ОВА Олег Омелянюк, заступника начальника Кам’янець-Подільської РВА Юрій Завальнюк.

Як зазначають на підприємстві, упродовж останніх років тут впровадили повний цикл власного виробництва вушних бирок для великої рогатої худоби та їх лазерного маркування. Це дало можливість забезпечити власників тварин високотехнологічною биркою європейського зразка та значно пришвидшило терміни поставок замовлень  суб’єктам господарювання.

Жовто-блакитне забарвлення, наявність унікальних візуальних маркерів, а також неможливість повторного використання таких бирок та складність їх підробки, роблять засіб ідентифікації великої рогатої худоби ідеальним інструментом для забезпечення простежуваності, на який заслуговує Україна”, – йдеться в інформації агентства.

З початку відкритої військової агресії РФ проти України виробничий підрозділ ДП “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” було перенесено в режимі релокації до Кам`янця-Подільського.

Передбачається, що його запуск створить додаткові робочі місця на території Хмельницької області, збільшить економічний ефект у розвитку виробничого потенціалу регіону. Адже, запевняють, унікальне обладнання здатне виробляти не менше 3 мільйонів вушних бирок на рік, що повністю забезпечує річну потребу для ідентифікації великої рогатої худоби.

(Фото з сайту ДП “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин”)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм