На Хмельниччині розпочалась профоперація «Мігрант»

Суспільство

Проведення комплексу профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» працівники міграційної поліції Хмельниччини спільно із міграційною службою розпочали відучора, 1 вересня. Триватиме він до 1 жовтня.

Профілактична операція, як зазначають у ГУНП в Хмельницькій області, має на меті зниження кількості адміністративних та кримінальних правопорушень, які вчиняються іноземцями на території регіону.

У перший же день практичного етапу цільових профілактичних заходів правоохоронці виявили двох порушників.

«Під час відпрацювання території міста Хмельницького поліцейські виявили двох громадян Азербайджану, які порушили терміни перебування на території нашої держави та не вжили жодних заходів щодо своєчасної реєстрації в Україні», – зазначили в поліції.

На обох правопорушників управлінням державної міграційної служби складено два протоколи: за ст. 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) та ст. 205 (Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства) КУпАП. Санкції обох статей передбачають накладення штрафу.

Окрім того, відносно громадянки Азербайджану працівники УДМС прийняли рішення про примусове повернення в країну походження.

Нагадаємо, на Хмельниччині в закладі фаст-фуду виявили трудових нелегалів із Південної Азії.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм