На Хмельниччині в закладі фаст-фуду виявили трудових нелегалів із Південної Азії

Суспільство

Порушення трудового законодаства у фізичної особи-підприємця, що здійснює діяльність, пов’язану із організацією харчування, встановлено  фахівцями Управління Держпраці у Хмельницькій області у взаємодії зі співробітниками СБУ, поліції та міграційної служби.

Під час інспекційного відвідування мережевих закладів фаст-фуду за роботою на кухні виявили 5 працівників-мігрантів із Південної Азії. Про це повідомляють у Держпраці в області.

«Згодом встановлено факт порушення трудового законодавства стосовно цих 5 працівників. Зокрема, трудові договори у письмовій формі між ними та ФОПом не укладено, до початку допуску працівника до роботи своєчасно не подано відповідного повідомлення прийняття на роботу до органів ДПС», – йдеться в інформації відомства.

У закладі фаст-фуду виявлено трудових нелегалів (фото Держпраці в області)

За результатами інспекційного відвідування підприємцю внесено припис про усунення виявлених порушень та попередження про відповідальність. У разі невиконання вимог припису, йому за кожного неоформленого працівника загрожують штрафні санкції у розмірі 10 мінімальних заробітних плат (на сьогодні це 60 тисяч гривень).

Нагадаємо, у швейному цеху на Хмельниччині виявили два десятка трудових нелегалів.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм