На Хмельниччині шахраї виманюють гроші у підприємців

Кримінал

До Головного управління ДПС у Хмельницькій області вкотре надійшла інформація про активізацію дій шахраїв, які злочинним шляхом, представляючись працівниками податкової служби, вимагають грошові кошти у платників податків на проведення різного роду благодійних заходів з подальшим переказом на карткові рахунки.

Відповідно до чинного законодавства такі дії є злочинними і кваліфікуються як шахрайство та умисна дискредитація посадових осіб податкових органів. Тож для запобігання діяльності шахраїв підрозділ з питань запобігання та виявлення корупції податкової служби Хмельниччини просить громадян бути пильними та обачними, уважно перевіряти інформацію, не піддаватись на провокації та за жодних обставин не перераховувати кошти зловмисникам, – наголошують податківці.

У разі виявлення фактів шахрайських дій з боку невідомих осіб слід негайно повідомити поліцію за телефоном 102! Також про такі випадки необхідно повідомити Головне управління ДПС в області у будь-який зручний спосіб, зокрема засобами телефонного зв’язку через працівників відділу з питань запобігання та виявлення корупції: (0382) 61-84-85, або на електронну скриньку: km.anticor@tax.gov.ua, – наголошують у податківців.

Також у ДПС області радять ніколи не нехтувати заходами безпеки і легковажно ставитись до напрацьованих життям рекомендацій. Це дозволить зберегти кошти та не дасть можливості шахраям нажитися на чужій довірі.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм