На Хмельниччині створять спеціальний розплідник собак

Суспільство

На Хмельниччині з’явиться розплідник службових собак для фахівців структури Міністерства внутрішніх справ. Зараз у кінологічному центрі на балансі 22 собаки, серед них породи німецькі і бельгійські вівчарки, спаніелі та лабрадори. Зважаючи на те, що в прифронтовій зоні зросла потреба у більшій кількості службових собак, було прийнято рішення побудувати спеціальний розплідник.

Про це повідомили в пресслужбі МВС України.

До 24 лютого такі розплідники функціонували в чотирьох областях. Наразі вони не працюють через активні бойові дії на їх територіях. Тому вже через три місяці спеціальний розплідник з’явиться у Хмельницькій області.

У ньому буде 10 вольєрів, два вигули великих для щенят і майданчик для їх дресирування. Цуценята утримуватимуться тут до двох місяців“, – розповідає Олексій Дяк, начальник кінологічного центру ГУНП в області.

За його словами, для виведення використовуватимуть як своїх тварин, так і закуплених у Чехії. Підготовлених молодих собак відправлятимуть колегам, які на війні втратили службових чотирилапих.

Нагадаємо, особливих собак які розшукують людей і вибухівкувиховують кінологи на Шепетівщині. А днями кінологічний центр у Хмельницькому відвідали маріупольські діти.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм