На Хмельниччині троє фальсифікаторів алкоголю уклали угоду з прокурором

Кримінал

Наприкінці минулого року правоохоронцями Хмельниччини викрито та припинено протиправну діяльність злочинного угруповання, члени якого виготовляли алкогольну продукцію та спирт.

 За інформацією обласної прокуратури, зловмисники вирішили  співпрацювати зі слідством.

«Організатор незаконного бізнесу, яким виявився 80-річний мешканець міста Бар Вінницької області, та залучені ним ще двоє хмельничан повністю визнали вину у скоєному, дали зізнавальні покази щодо обставин виготовлення горілки, віскі та коньяку під торговельними знаками відомих світових брендів»,  – зазначили у відомстві.

Суд конфіскував близько тисячі літрів фальсифікату на 43 тисяч гривень, а також спеціальне обладнання для його виготовлення та пакування.

 Відтак, вироком Хмельницького міськрайонного суду затверджено угоди про визнання винуватості та призначено покарання усім членам організованої групи за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 204 (збут незаконно виготовлених спирту етилового та алкогольних напоїв, їх зберігання та транспортування з цією метою, вчинені організованою групою осіб), ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення алкогольних напоїв, вчинене організованою групою осіб) Кримінального кодексу України.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм