На Хмельниччині уже застраховано понад третину медпрацівників, задіяних у протидії COVID-19

Здоров‘я

У Хмельницькій області для надання допомоги хворим на коронавірусну інфекцію в лікарняних закладах задіяно 2504 медпрацівників. З них 697  уже мають страхові поліси на випадок інфікування на COVID-19.

Про це під час онлайн-брифінгу повідомив керівник регіонального штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з коронавірусною інфекцією, Юрій Корева.

«До середини лютого ця робота має бути завершена. Кошти на страхування через тендерні закупівлі виділяють місцеві ради та громади, а також через благодійні фонди», – зазначив посадовець.

Наголосив, що страхові виплати для медиків діляться на дві категорії: у разі захворювання на коронавірус та в разі летального випадку внаслідок цієї хвороби. Суми виплат залежать від суми страхування особи.

Зауважимо, що за останню добу в області на COVID-19 захворіло 16 медпрацівників, а загалом з початку пандемії захворювання діагностували у 3262 медиків, з них 256 ще продовжують лікування, 2993 здолали недугу, 13 померли.

Нагадаємо, наприкінці минулого року депутати Хмельницької міськради ухвалили рішення про стахування 989 медпрацівників на загальну суму близько 700 тисяч гривень. Наразі триває тендерна процедура.

Як повідомляв раніше «ХМ-ІНСАЙД», Хмельницька область опинилася в аутсайдерах щодо страхування медиків від професійного захворювання на COVID-19.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм