На Хмельниччині відбувся фестиваль «тверезих людей» (ФОТО)

Суспільство

Щоліта  прихильники здорового способу життя з багатьох регіонів цілими сім’ями їдуть відпочивати та обмінюватися досвідом тверезницького руху. Цьогоріч традиційний всеукраїнський з’їзд  «Твереза Україна»  відбувся у Хмельницькій області.

Сотні тверезників зібралися на п’ятиденний захід на «Голубих озерах» Славутчини. Торік такий фестиваль проводили біля річки Тетерів на Житомирщині.

Фестиваль відкрили урочисто – із виконання Державного гімну та підняття Державного прапора. В програмі чимало цікавого: ігри та розваги для дорослих і дітей, мандрівки, вечірні співи біля вогнища в національному вбранні, пейнтбол, спортивні змагання, польова кухня, риболовля, етнозаходи.


Та найголовніше – к
урси самопозбавлення від шкідливих звичок.


Учасників привітав Славутський міський голова Василь Сидор, запросивши місцевих козаків на конях. Тож охочі змогли проїхатися верхи.

За словами голови громадської організації «Твереза Україна» Зіновія Станішевського,  кожен учасник фесту має гарну нагоду зарядитися енергією, відпочити, набратися нових знань та повернутися додому вмотивованим творити українську державу.

«Ніщо так не об’єднує людей, як спільність поглядів і переконань. Поки дорослі обговорюють свої дії, направлені на відродження тверезості у суспільстві, діти спілкуються з природою, знаходять нових друзів, а також беруть участь у різноманітних конкурсах», – йдеться на сторінці фестивалю у Фейсбуці.

Музично-танцювальний настрій учасникам дарували сучасні гурти «Uphill dance», «ENEL», «Кальцій», «Ремонт взуття». А народний дитячий фолькльорний гурт «Щедрик» показав присутнім традиційний обряд святкування Івана Купала.

(Фото Миколи Каравана та зі сторінки ФБ «Твереза Україна») 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм