На Хмельниччині відкрили найпотужніший в Україні завод із виробництва агрохімікатів

Економіка

На Хмельниччині сьогдні відкрито найпотужніший завод в Україні з виробництва засобів захисту рослин, мікродобрив та рідких комплексних добрив “Байтон” (bayton).

Власників новоствореного заводу та працівників привітав перший заступник начальника ОВА Cергій Тюрін. За його словами, підприємство – це нова торгова марка на ринку, робочі місця, податки, розвиток економіки і внесок у потужність нашої обороноздатності.

Хмельниччина традиційно залишається аграрною областю і відкриття такого заводу під час війни – це однозначно сміливість і відповідальність, адже це потужний сигнал суспільству в невідворотню нашу перемогу. Нехай нова марка прославляє Хмельниччину і Україну по усьому світу”, – сказав посадовець.

Учасники заходу оглянули виробничі потужності заводу та ознайомились з технологіями виробництва.

(Фото adm-km.gov.ua)

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook