На Хмельниччині з початку року отримали роботу 4,5 тисячі осіб

Суспільство

У базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості з початку року налічувалось 9,3 тисячі вакансій. Половину з них вдалось заповнити.

За інформацією установи, у січні-березні 4,5 тисячі осіб працевлаштовано за сприяння служби, в тому числі 3,1 тисячі зареєстрованих безробітних. До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено понад тисячу громадян. А з метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня 1,6 тисячі осіб проходили професійне навчання.

«Найбільший попит на ринку праці зберігається за робітничими професіями. Майже 60% вакансій – професії сфери торгівлі та послуг, переробної промисловості, транспорту. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти, інженери з досвідом роботи та середній медичний персонал», – зазначив  директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

У службі додали, що на початок квітня актуальними залишались 2,6 тисячі вакансій, на одну вакансію претендували 7 безробітних.

Загальна кількість зареєстрованих безробітних у квітня становила трохи більше 17 тисяч. Серед них 53% – жінки, 28,1% – молодь віком до 35 років, 21,5% –  особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні. Ще понад половину тих, хто втратив роботу,  є сільськими мешканцями.

Нагадаємо, на початок 2021 року на одну вакансію претендували 14 безробітних.

 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм