На Хмельниччині за кошти від продажу медалі рекордсмена Книги Гіннеса придбали медтовари для військових

Суспільство

Добро повертається сторицею – це про майстра спорту міжнародного класу з гирьового спорту Володимира Копичинського, дитячого тренера і ветерана спорту з Хмельниччини. Пригадуєте історію про аукціон, на яку він виставив свою медаль за встановлення рекорду Гіннеса для підтримки ЗСУ? Вона має достойний фінал.

Нагадаємо, спортсмен виставив на аукціон одну із найцінніших своїх нагород – медаль, що посвідчує встановлення світового рекорду та внесення його до Книги рекордів Гіннеса у категорії масового, тривалого та одночасного підняття гир трьома сотнями учасників Чемпіонату світу з важкої атлетики, що відбувся у 2013 році. Аукціон оголосили 12 квітня на фейсбук-сторінці Хмельницької ОВА, і вже за тиждень був визначений переможець – мешканець Лондона Олександр Гуліцький, який запропонував за медаль 28 000 гривень.

Згідно з умовами, він перерахував зазначену суму БФ “Захисти Хмельниччину”, аби ці кошти були використані для потреб наших ЗСУ. А в дописі до аукціону пообіцяв, що медаль повернеться його законному власнику.

Як виявилося, Олександр Гуліцький, як і його брат Валерій, що також долучився до аукціону – колишні вихованці Володимира Копичинського. Про це повідомляє пресслужба ОВА.

Чоловіки уже багато років мешкають в Британії, мають там свій власний бізнес, проте не забувають про свою Батьківщину. Із початком російської агресії вони розпочали активну волонтерську діяльність, щоби допомогти землякам здолати підступного ворога. Саме тому, отримавши звістку про проведення аукціону, брати вирішили, що мають підтримати ініціативу свого тренера. А щоб віддячити йому за життєву мудрість та підтримку – повернути виграну медаль законному власнику”, – розповіли в ОВА.

Аби підвести підсумки аукціону, сьогодні до невеликого спортзалу у Макові, де Володимир Копичинський тренує місцеву молодь та дітей, завітали заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв, мати переможців аукціону Анастасія Гуліцька та очільниця БФ “Захисти Хмельниччину” Олена Полянська.

Матір вихованців Володимира Копичинського, які придбали медаль, особисто повернула її власнику й подякувала за багаторічну працю та любов до спорту, якою він ділиться з усіма своїми учнями, і яку прищепив свого часу її синам – Олександру та Валерію.

Також вручено подяку від благодійного фонду. Його керівниця Олена Полянська зауважила, що за отримані від аукціону кошти уже закуплено товари медичного призначення, які будуть використані при формуванні індивідуальних аптечок однієї із військових частин Хмельниччини та врятують не одне життя.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм