На Хмельниччині задіяно вже 22 лікарні до госпіталізації «ковідних» хворих, – ОДА

Здоров‘я

До надання стаціонарної допомоги хворим із COVID-19 в Хмельницькій області задіяно вже 22 лікарні. Чотири медзаклади залучили учора, 20 жовтня, за результатами рішення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Станом на кінець минулої доби в регіоні підтверджено коронавірусну інфекцію у 9 341 хворого, 1 337 осіб лікуються в стаціонарі. За словами заступниці директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Тетяни Косовської, найвищі рівні захворюваності спостерігаються у місті Хмельницький, а також на Волочищині, Теофіпольщині та Ярмолинеччині.

Наразі діє мережа з 22-х лікувальних закладів, які надають стаціонарну допомогу «ковідним» хворим, де розгорнуто уже 2 740 ліжок.

«У резерві залишаються лише Білогірська та Ярмолинецька багатопрофільні лікарні. Госпіталь ветеранів війни введений у мережу, але поки пацієнтів ще не приймає. Також ще не планується залучати до роботи з хворими на коронавірус Новоушицьку та Старосинявську багатопрофільні лікарні. Водночас, голови громад та керівники закладів готуються до можливого розгортання додаткових ліжкомісць», – повідомили в ОДА.

Про їх розгортання в «ковідних» закладах охорони здоров’я Хмельниччини йшлося і на вчорашньому засіданні державної комісіі з питань ТЕБ і НС. За словами міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова, до «червоної» зони можуть потрапити Житомирська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Рівненська, Хмельницька та Чернігівська області, якщо не посилять протиепідемічні заходи.

Нагадаємо, Хмельницька обласна комісія з питань ТЕБ і НС із 23 жовтня ввела додаткові карантинні обмеження.

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook