На Хмельниччині засуджено чоловіка, який після розлучення намагався присвоїти спільне майно подружжя

Кримінал

Вироком Хмельницького міськрайонного суду місцевого мешканця визнано винним у вчиненні шахрайства та незаконних діях з арештованим майном.

Об’єктом злочинного посягання, як повідомляє пресслужба обласної прокуратури, став будинок на околиці міста Хмельницький площею 200 квадратних метрів та вартістю майже 1 мільйон гривень. А також земельна ділянка, на якій він розташований.

«У той час, коли колишнє подружжя у судовому порядку ділило спільно нажите майно, чоловік вирішив привласнити його у повному обсязі, – йдеться в повідомленні установи. – Незважаючи на накладений судом та державним виконавцем арешт на спільне майно розлучених, він підробив документи про знищення житла та шляхом обману державного реєстратора домігся припинення права власності жінки на будинок та ділянку».

В такий спосіб він завдав колишній дружині матеріальної шкоди на пів мільйона гривень.

У прокуратурі зауважили, що під час слідства підозрюваний у повному обсязі визнав свою вину у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 2, 3 ст. 190 (шахрайство, вчинене повторно та у великих розмірах) та ч. 1 ст. 388 (незаконні дії щодо майна, на яке накладено арешт) Кримінального кодексу України, а тому прокурором із ним укладено угоду про визнання винуватості.

Засудженому призначено покарання у виді 3 років 6 місяців позбавлення волі, від відбування якого звільнено із встановленням іспитового строку 1 рік.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм