На Хмельниччині збирають донорську кров
У медзакладах Хмельниччини почали збір донорської крові, яка можливо буде використана на потреби поранених.
Зокрема, у КНП «Хмельницький обласний центр служби крові» збір крові здійснюється цілодобово, повідомляють у пресслужбі обласної ради.
«Звертаємося до волонтерів та усіх бажаючих долучилися та зробити гарну справу у підтримку наших земляків. Цей комунальний заклад розташований за адресою: м. Хмельницький, вулиця Сковороди, 29, тел. (0382) 67-18-36, 67-17-93», – йдеться у повідомленні.
Шепетівська багатопрофільна лікарня, за словами міського голови Віталія Бузиля, наразі має достатні запаси крові та плазми.
«Але якщо ви бажаєте стати донором і зробити свій внесок у поповнення резерву, ви, безперечно, можете здійснити це в індивідуальному порядку», – написав мер у соцмережах.
У Кам’янці-Подільському для здачі крові міська рада пропонує звернутися у відділення трансфузіології за адресою: Тімірязєва, 116, з 8:00 до 17:00 (цілодобовий телефон: (03849)7 60 49).
«Звертатися можна без попереднього запису, але дотримуючись правил підготовки до цієї медичної процедури (зокрема, не вживати алкоголь зо дві доби, не курити декілька годин, не мати протипоказів, вік – від 18 років). При собі мати документи», – зауважили в міськраді.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]