На Хмельниччині знімають документальні проєкти про війну

Суспільство

Документальні проєкти про те, як війна росії проти українського народу вплинула на долі різних людей, знімають у двох містах Хмельниччини.

Так, у Кам’янці-Подільському творча група зробила медійний проєкт «Україна’22 – Щоденники війни». Фільмують історії людей, які втратили домівку внаслідок обстрілів, та тих, хто приїхав в Україну допомагати, або ж людей, які своїм прикладом надихають інших працювати, боротися й підтримувати армію. 

«Це й прості мешканці, і відомі актори театру та кіно, зірки шоубізнесу, волонтери з інших міст та регіонів», – каже режисер Андрій Заєць.

Також тут створили ряд соціальних роликів, зокрема «Закрите небо», «Допомога один одному» та «Трибунал в Гаазі», які вже встигли побувати на національному телебаченні та деяких закордонних ЗМІ.

У Хмельницькому знімають документальний проєкт «Війна змінила». Як розповіла «Суспільному» піар-директорка Київського театру драми і комедії на Лівому березі Дніпра Ганна Бешкенадзе, це буде кілька роликів. До участі запросили акторів Хмельницького обласного муздрамтеатру ім. М. Старицького.

«Ми працюємо наразі лише в Хмельницькому і так сталося, що багато відомих блогерів, журналістів, людей культури, вони саме з Хмельницького. З ними будемо робити інтерв’ю: Леся Нікітюк, Саша Педан, багато блогерів, вони допомагають ЗСУ», – каже Ганна Бешкенадзе.

За її словами, проєкт поки що в рамках Хмельницького, але ним організатори хочуть залучити творчих людей в різних інших куточках України.

(Фото «Суспільне»)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм