Відомі телеведучі долучилися в Хмельницькому до волонтерства (ФОТО)

Суспільство

Українські зірки все більше стають на захист нашої країни: хто зі зброєю в руках, хто інформаційно, а хто волонтерить на рідній землі. Зокрема, відомі телеведучі Олександр Педан та Леся Нікітюк, які родом із Хмельницького, повернулися до рідного міста, аби долучитися до допомоги.

Як повідомив на своїй сторінці в Instagram Олександр Педан, у Хмельницькому він першочергово став на військовий облік та записався до тероборони, щоправда, скрізь у резерві. Каже, допоміг розчистити у місті бомбосховище для літніх людей та дітей, а також створив інформаційний центр.

«Зараз ведемо інформаційну війну з окупантом. Нас тут ціла команда, яка створює якісний контент – ролики для західних і українських ЗМІ, спростовуємо фейки і показуємо правду. В нас працює чимало ІТшників, перекладачів і блогерів, артисти. Тобто всі, хто вміє і може передавати правдиву інформацію», – розповів шоумен.

Телеведуча Леся Нікітюк відкрила в місті координаційний центр для біженців. У соцмережах вона повідомила про облаштування місця для ночівлі вимушених переселенців. Ті, кому потрібен тимчасовий прихисток, можуть звернутися до цього центру за номером телефону 068-537-62-43.

«Направили свої сили на допомогу нашим військовим, усім нашим людям, переселенцям, які зараз їдуть з однієї точки до іншої. Облаштовуємо місця, де їм було б де поспати з дороги, поїсти, прийняти душ», – розповіла у stories Леся Нікітюк.

Крім того, на своїй сторінці в Instagram, де майже чотири мільйони читачів з усього світу, вона активно поширює інформацію про події, які зараз відбуваються в Україні.

Нагадаємо, на Хмельниччині відомий актор і телеведучий згуртував волонтерів. А уродженка Хмельницького присвятила свою перемогу на Паралімпіаді-2022 Україні.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм