На Хмельниччину доставили 1 170 доз вакцини Pfizer-BioNTech

Здоров‘я

(Фото Суспільне Поділля)

Сьогодні, 18 квітня, на Хмельницьку обласну базу спеціального медичного постачання доставили 1 170 доз вакцини Pfizer-BioNTech. Загалом в Україну завезли 117 тисяч доз цієї вакцини, її торгівельна назва – Comirnaty.

Вакцину транспортували в контейнері зі сухим льодом, з температурою зберігання в межах від -60°C до -80°C. Про це Суспільному розповів виконувач обов’язків гендиректора Хмельницького обласного лабораторного центру Микола Габрикевич.

Наразі це – перша партія, загалом Хмельниччина має отримати 4 680 доз у чотири етапи, її мають використати упродовж 72-х годин.

За словами Головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, вакциною  виробництва Pfizer-BioNTech щеплюватимуть, насамперед, персонал і мешканців інтернатних закладів для літніх людей. Потім — працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій. Разом із вакцинами доставлено розчин для їхнього розведення, шприци та коробки для безпечної утилізації медичних відходів.

Нагадаємо, Хмельниччина отримала 5 680 доз вакцини CoronaVac від китайського виробника Sinovak. Партію вакцини доправлено на склад обласної бази спецмедпостачання.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм