На Хмельниччину доставили польовий шпиталь ДСНС на 120 ліжкомісць (ФОТО)

Здоров‘я

Єдиний в Україні мобільний шпиталь Державної служби з надзвичайних ситуацій прибув учора, 2 квітня, у місто Славута. Об’єкт взяли під цілодобову охорону.

Наразі завершуються підготовчі роботи з розгортання мобільного шпиталю на території Славутської міської лікарні для надання медичної допомоги хворим на COVID-19. Його встановлення розпочнеться уже сьогодні.

За інформацією спільноти «Рідна Славутчина», встановлення цього об’єкту є превентивним заходом, пов’язаним зі значним загостренням епідемічної ситуації на Хмельниччині.

«Госпіталь почне приймати хворих з коронавірусом у разі, якщо місць у лікарнях не залишиться. Польовий шпиталь розрахований на 120 ліжкомісць і укомплектований всім необхідним для надання допомоги, включно з обігрівом», – йдеться у повідомленні.

До цього мобільний шпиталь ДСНС був розгорнутий у Богородчанах на Івано-Франківщині. За понад місяць тут пролікували 17 хворих. Враховуючи стабілізацію ситуаціі в цьому регіоні, потреба у шпиталі відпала. Тож його демонтували і перевезли в Хмельницьку область.

Мобільний шпиталь ДСНС у Богородчанах (фото «Лівий берег»)

Як повідомляв «ХМ-ІНСАЙД», на Хмельниччині фіксують найвищий рівень госпіталізації хворих на COVID-19. За даними МОЗ, за останню добу в області зареєстровано 1 144 нових випадки захворювання, 383 одужання, 19 осіб померли внаслідок ускладнень.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм