У Славуті розгорнуть мобільний шпиталь на 120 ліжок

Здоров‘я


На території Славутської міської лікарні планують розгорнути мобільний шпиталь для надання медичної допомоги хворим на COVID-19.

Про це повідомили у пресслужбі міської ради.

Облаштування здійснюватиме Державна служба з надзвичайних ситуацій спільно з органами місцевого самоврядування Славутської міської територіальної громади.

«З метою сприяння виконанню доручення державного значення, сьогодні, 30 березня, міський голова Василь Сидор зустрівся із керівництвом Славутського районного сектору ГУ ДСНС у Хмельницькій області, міської лікарні, представниками комунальних служб та інших установ, щоб обговорити обсяг підготовчих робіт, необхідних для розміщення мобільного шпиталю», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що госпіталь є автономним та має можливість розмістити до 120 ліжкомісць.  Відповідно до табелю, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я, буде укомплектований обладнанням для надання медичної допомоги хворим на COVID-19.

За даними Хмельницької облдержадміністрації, на 30 березня у Славутській лікарні  перебувало 77 хворих із діагностованим коронавірусом та 12 пацієнтів із підозрою. Усього з початку пандемії в Славуті зареєстровано  2 277 випадків COVID-19, з них лікуються – 277, одужали – 1961, летальних – 39.

Нагадаємо, рішенням обласноі комісії з питань ТЕБ і НС доручено керівникам робіт з ліквідації надзвичайної ситуації спільно з керівниками медзакладів невідкладно розгорнути додаткові ліжка для стаціонарного лікування хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 та провести додаткові роботи із забезпечення медичним киснем не менше 80% таких ліжок, укомплектувати медичним персоналом і дооснастити медичним обладнанням, ліками,  засобами захисту й дезінфекції.

Наразі ковідні ліжкомісця в медзакладах Хмельниччини завантажені на майже 95%. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм