На Хмельницькій АЕС «звільняли» заручників та спецпотяг із ядерним паливом

Суспільство

На Хмельницькій атомній електростанції Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в області провела спеціальне тренування. Змоделювали та відпрацювали план дій під час затримання групи зловмисників, які, за сценарієм, «захопили» спецпотяг із ядерним паливом.

Силовики оперативно звільнили захоплених заручників, а «терористів» знешкодили під час спецоперації.

«Метою відпрацювань стала перевірка стану антитерористичної захищеності об’єкта критичної інфраструктури загальнодержавного значення і готовності спецпризначенців до протидії можливим загрозам», – зауважили в пресслужбі СБУ.

У навчаннях взяли участь підрозділи СБУ, Національної гвардії та служба фізичного захисту ВП ХАЕС.

«В умовах визначеного для Хмельниччини «СИНЬОГО» рівня терзагрози СБУ ініціює проведення таких заходів на ключових об’єктах інфраструктури регіону. Загалом з початку року УСБУ в області проведено близько 50 антитерористичних та контрдиверсійних тренувань», – повідомили у відомстві.

Та закликали мешканців області бути пильними й відповідальними. У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття і перебування в регіоні підозрілих осіб, а також про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності треба звертатися за номером гарячої лінії Управління СБУ у Хмельницькій області: (0382) 65-12-57 або ж на електронну поштову скриньку usbu_hml@ssu.gov.ua

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм